ترکیه گرین لایف

Marina Houses

دنیز استانبول در مکانی بسیار خاص است که دریا با فضای سبز دیدار می کند.

دنیز استانبول قطعه ای از بهشت ​​با استفاده از طبیعی ترین مکان برگزاری آن، ساختار معماری که با دیدن مدرن از شهرنشینی انجام شده است، و دو سال ضمانت خدمات پس از فروش Keleşoğlu در Yakuplu، به مدت 12 ماه در سال امکان دیدن دریا را برای شما فراهم می کند.

با 5 نوع ویلا متفاوت، یک مفهوم خاص که شما را قادر می سازد دریا را تا آنجا که ممکن است ببینید، و زندگی را بسیار فراتر از انتظارات به شما ارائه می دهد. از نظر معماری، این مفهوم صلاحیت سبک کلاسیک را به لطف ستون های بلند و دو طبقه اش ، با زندگی مدرن تطبیق می دهد، سنگ فرش کف و کاشی های سقفی alla turca. شما در دنیای انحصاری Marina Houses، آرامش و راحتی را تجربه خواهید کرد، که با ویژگی های خاص خود از ویلاهای دیگر متمایز می شوند.

شما منظره ای فوق العاده و همیشگی از قایق ها و مرغ های دریا، درست از بالکن، تراس یا پنجره خود خواهید داشت. هرگز احساسی مانند شما به اندازه کافی از درخشش دریا نخواهید داشت و هر وقت پیاده روی می کنید در ساحل و دریا خواهید بود.

شما در طول تابستان و زمستان عطر و بوی دریا را حس خواهید کرد. و در طول تابستان به راحتی و هر زمان که بخواهید در امواج آبی دریا شنا خواهید کرد.

مشخصات بخش Marina Houses
87
64.500 مترمربع
تماس با مشاور

آدرس دفتر:

ترکیه / استانبول / منطقه بيلكدوزو روبه روي مارمار پارك برج اسكاي پورت يا گول ياپي طبقه ٢٨ واحد ٢١٨ و ٢١٩